תרוויחו על שכירות
עם השקעה בנדל"ן של אודסה

הכנסה קבוע ויציבה
החזר השקעה: 7-9 שנים

השקעה בנכס לשכירות

נדל”ן הוא המטבע הבטוח בעולם. קניית דירה במטרת השכרה לטווח קצר או ארוך זאת הזדמנות לקבל הכנסה פאסיבית נוספת באופן קבוע ובטוח.

צריך לבחור את הנכס שיהיה עליו ביקוש ע”י שוכרים. רוצים לדעת למי כדאי להשכיר את הדירה, באיזה תדירות ובאיזה מחיר? אנחנו בהחלט נספר לכם הכול!

אם אתם רוצים לרכוש נכסים להשכרה – שווה לקנות בתחילת מכירת הדירות, מכיוון שברגע זה היא עולה זול יותר וקיים מגוון בחירות. תזכרו, דירות שוות ואיכותיות נמכרות תוך שניות.

תשואה מהשכרת דירות:

החל 9%-15% בשנה

צמיחה בשוק הנדל"ן:

החל 3%-4% בשנה

ערבות רווח לתקופה:

36 חודשים

השקעה מינימלית:

22,000$

תוצאות של המשקיעים שלנו

משקיע מנוסה

בעת בחירת חברה, היה לי מאוד חשוב שרק חברה אחת תעסוק בהשקעות שלי ושיהיו לה נציגים גם באודסה וגם בישראל. זו שנה שנייה שאני מקבל הכנסות פאסיביות עם החבר'ה האלה. במהלך תקופה שאנו עובדים יחד לא היה אפילו עיכוב אחד בתשלום. חשוב לציין שחבר'ה מקצוענים ביותר בחתום שלהם. איש הקשר האישי מנהל עסקים בכל השלבים וסוגר במהירות סוגיות שונות.

ההשקעה

בבעלות המשקיע דירת 5 חדרים במרכז העיר ההיסטורי אשר חולקה ל-5 יחידות דיור.

עלות כוללת של הדירה :111,500$
רווח מהשכרה בחודש : 1,375$
תשואה שנתית מהשכרה : 16,500$
רווח שנתי : 14,8%

יזם

לא מאמין בחברות ביטוח וקרנות פנסיה! לא רואה היגיון ולא מוכן להמתין עד גיל 67 בשביל לקבל קצבה מהפרשות פנסיונית שלי. בחברה שלנו יש צוות אנרגטי וצעיר, יודעים איך להרוויח כסף, בחרו עבורי דירות טובות עם מספרים יפים וריווחים, לא מתעסק בעסק שלי ובנוסף מקבל רווח טוב מהשכרת הדירות.

השקעה

בבעלות המשקיע 4 דירות קטנות אשר נמצאות כרבע שעה הליכה מאוניברסיטה.

עלות כולל של כל הדירות : 100,100$
רווח מהשכרה בחודש: 950$
תשואה שנתית מהשכרה : 11,400$
רווח שנתי: 11,4%

קיבלתי שירה בירושה

אני גר בנתניה.קיבלתי דירה בת 4 חדרים בירושה והתחלתי להשכיר אותה. בהתחשב בעלות הדירה. הבנתי שאפשר להרוויח יותר. פעלתי לפי ייעוץ של מומחים מהחברה. מכרתי את הדירה שלי בישראל והשקעתי בנדל"ן בחו"ל. קניתי 14 דירות באודסה. נכון לעכשיו הרווח שלי גדל פי 3 : מ- 4,200 ₪ בחודש עד ל-11,600 ₪ .

השקעה

בבעלות המשקיע 14 דירות

עלות כוללת של כל הדירות : 357,000$
רווח מהשכרה בחודש : 3,220 $
תשואה שנתית מהשכרה: 38,640 $
רווח שנתי 10,8%

חייל משוחרר

חזרתי הביתה לאחר שסיימתי שירות צבאי ולא הבנתי מה עושים הלאה? הוריי נתנו סכום של כסף לתחילת חיים עצמאיים. מה עושים איתם ואיפה משקיעים אותם? לא היו לי רעיונות. רציתי לטייל בעולם, לבלות ולהעביר את הזמן בכיף עם חברים. חבר טוב המליץ להשקיע בנדל"ן באודסה. נכון לעכשיו כבר שנתיים שאני מטייל ונהנה ומקבל סכום קבוע כל חודש.

השקעה

בבעלות המשקיע דירה בינונית בגודלה

עלות הדירה : 25,760 $
רווח מהשכרה בחודש : 240 $
תשואה שנתית מהשכרה :2,880 $
רווח שנתי : 11,2%

מהנדס בניה

הרבה זמן חשבתי מה לעשות עם חסכונות בבנק. הבנתי שכסף בכל רגע היה יכול לרדת בערכו. לכן החלטתי לנסות להשקיע בנדל"ן. בחרתי נטו בהתבססות על רווחיות: אוקראינה, גאורגיה או ארצות הברית. אודסה התבררה כהשקעה הכי מבטיחה והמשתלמת עבורי בהתאם לתקציב שלי.

השקעה

בבעלות המשקיע 3 דירות לא רחוק מאוניברסיטה ( במרחק הליכה )

עלות כוללת של הדירות : 74,550 $
רווח מהשכרה בחודש : 720 $
תשואה שנתית : 8,640 $
רווח שנתי : 11,6%

מומחה IT

הייתי במסיבת רווקים באודסה. עיר מדהימה! פלוס ענק, קהילה יהודית גדולה. בתכנון – לקנות עוד כמה דירות ולהשכיר אותן לפי יממה ולהמשיך ליהנות כמה שיותר.

השקעה

בבעלות המשקיע דירה אחת עם נוף לים.

עלות הדירה : 45,800 $
רווח מהשכרה בחודש : 400 $
תשואה שנתית : 4,800 $
רווח שנתי : 10,5%

איך אנחנו עובדים?

חישוב תוכנית השקעה

מכינים ומתכננים תוכנית השקעה מפורטת תוך התחשבות בעלות הסופית של הנכס – תיקונים, ריהוט והוצאות תפעוליות כגון ניקיון , שיפוצים קטנים וכו'..

בחירה והתאמת דירה

בורחים את המספר המרבי של אפשרויות מבטיחות, מבצעים ניתוח השוואתי של כל ההצעות הרלוונטיות בשוק ועוזרים לכם לבחור ולהתאים את הפרויקט הרווחי ביותר עבורכם.

הגדרת רצונות

אתם מספרים על ההדפות שלכם. המומחים שלנו מפתחים תוכנית השקעה אינדיבידואלית, אשר מתבססת על יכולת כספיות של המשקיע העתידי.

שריון הנכס

מתארגנים לתאריך לסיור בנכס בזמן שנוח לכם. מאפשרים לשריין את הנכס בחינם ליומיים שלושה. לאחר קבלת החלטה על הנכס נותנים מקדמה.

סגירת עסקה

עורכי דין שלנו מכינים ובודקים את ההסכם. ביצוע עסקה עורכת כשעה, אם אין באפשרותכם להגיע לאודסה ניתן לבצע סגירת עסקה מרחוק. עסקות מתבצעות כמו באודסה גם כך בישראל.

הכנה להשכרה

אנו עושים חיפושים של שוכרים איכותיים ומכינים את הנכס להשכרה. במידת הצורך מצעים תיקונים או שיפוצים קטנים, פותרים סוגיות ביתיות ומשפרים את תנאי הדיור.

קבלת רווח

כל התעסקויות הקשורות להשכרת הדירה אנחנו לוקחים על עצמינו. תהיה בטוחים: "הכנסה חודשית פאסיבית מובטחת!"

ערביות למשקיע

ליווי ותמיכה מלאה

איש הקשר האישי מלווה אותך בכל השלבים, החל מחיפושי הצעות הכי משתלמות להשקעה בשוק ועד ניהול השכרת דירות ומכירתם. אנו מגנים על האינטרסים שלכם, מגנים על הנכסים ועל ההשקעות שלכם ובמידת הצורך מגישים דוחות כספיים.

איך בדיוק תעזרו?

בעלות בלעדית

חוזה מכירה נערכת במשרדו של נוטריון מדיני. כל נתוני העסקה נרשמים בפנקס נדל"ן יחיד. בסיום התהליך אתם מקבלים את החוזה המקורי ותמצית מהרישום. כך שאתם הופכים לבעלים הבלעדיים של הנכס.

איך ניתן לבדוק את זה?

שקיפות מלאה ואמינות העסקה

כל מסמך עובר בדיקה קפדנית ובדיקה ברשויות המדינה. עורכי דין פונים לביתי משפט ומס הכנסה ומבצעים את מירב הבדיקות כדי לאמת את הנתונים ולהבטיח את חוקיותה וטהרתה של העסקה.

אילו אפשרויות נוספות יכולות להיות?

רווחיות לא פחות מ 9%

בוחרים עבור משקיע את הדירות הכי מבוקשות והכי אטרקטיביות, דירה שיהיה עליה ביקוש בשוק ההשכרה. אנו מספקים הכנסה יציבה בתשלומים מוטחים עם רווח מחושב למשך 3 שנים..

במה זה תלוי?

לקבלת תוכית השקעה אישית עכשיו!

לפי נתונים סטטיסטים 8 מתוך 10 מהמשקיעים שלנו היו רוצים להתחיל את העסק מוקדם יותר.

מטרה שלנו – לעזור לכם לתכנן עתיד כלכלי כבר היום.